FinnSub

Výroba Atomic Aquatics

Proud To Be Control Freaks

vyroba1

Vyrábíme bezstarostné zážitky pro potápěče 

Novátorský design a nejlepší materiály neznamenají nic, pokud z nich nevzejde vynikající a výkonný produkt. Posedlost výkonem vyžaduje inteligentní design, expertní strojařství a přesné zpracování. 

Hned  od  začátku  Atomic  Aquatics  přijal filozofii  vedoucí  k  dosažení  nejvyšší  možné úrovně  zpracování  a  bezprecedentní     kontroly kvality.

 

 

 

vyroba2Atomic Aquatics vytvořil vlastní privátní výrobní zařízení Atomica R&D, které sídlí spolu s vůdčími leteckými a technologickými společnostmi na jihu Californie. Atomica při své produkci hrdě dodržuje přísné Californské standarty pro životní prostředí a recyklaci. Zatímco ostatní praktikují outsourcing v zemích třetího světa, všechny zásadní součásti produktů Atomic jsou vyráběny a montovány zde podle našich přísných kriterií.

 


Jsme posedlí kontrolou...a jsme na to hrdí!

Každý detail a postup je pod naším pozorným dohledem
Jediný způsob, jak mít absolutní kontrolu nad kvalitou našich produktů, je mít vlastní výrobu. Proto Atomic Aquatics udělal strategické rozhodnutí, investovat do vyspělého, počítačem podporovaného designu a CNC obráběcích strojů, umístěných ve vlastním výrobním zařízení. Potom jsme najali jedny z nejlepších expertů v oblasti průmyslu, aby navrhli průlomové výrobní postupy, perfektně vyhovující kapacitám našich strojů.

Tyto specializované CNC stroje produkují takové precizní součásti z exotických materiálů, jaké ještě před pár lety nebylo možné jakkoli vyrobit. Atomica je obecně považována za jedno z nejinovativnějších a nejzkušenějších zařízení v USA pro zpracování exotických materiálů jako titan, monel, nebo nerezová ocel. Ostatní možná ušetří pár dolarů outsourcingem, ale Atomica nám umožňuje zajistit kvalitu, udržovat kontrolu a držet naše prostředky na blízku…pod naším bdělým dohledem.


To nejlepší teprve přijde

Zítřek je náš nejoblíbenější den v týdnu!
Každoročně od roku 1995 přidává Atomic Aquatics do své linie nový a často revoluční produkt. Nyní potápěči a odborníci považují produkty Atomic za nejlepší na světě v každé kategorii.

 

 

                         Zkrátka  vypouštíme  nový  produkt  jen  pokud  je  připraven.                           A  „Připraven“  pro nás  znamená - lepší,  než  to, co  je  schopen  nabídnout  kdokoli  jiný.

 


 

Atomica precision vyroba3

Tento „Swiss-style“ CNC Stroj je dobře známý pro svoji schopnost vyrábět i velmi malé součásti s vysokou přesností. Používají se například při výrobě náramkových hodinek.


 
 
 
Atomica CNC vyroba4

Atomica CNC stroje jsou vybrány tak, aby byly využity na plný výkon, který jsou schopny poskytnout. Tělo titanového prvního stupně je vyrobeno během 23 precizních operací vrámci jednoho cyklu.

 

 
 
Atomica MT vyroba5

MT fréza v Atomica vyrábí kompletní součást za použití vysokého počtu operací během jednoho cyklu.

 
 
 

Kontrola kvality v Atomica R&D

V Atomica probíhají tisíce různých výrobních procesů pro výrobu sedmi modelů automatik Atomic. Každý proces je pečlivě monitorován a kontrolován, aby byla zajištěna přesnost. Tento „domácí“ přístup vede k nejvyšší úrovni kontroly kvality. Navíc Atomica neprovádí výrobu pro jiné společnosti – soustředí se výhradně na produkty Atomic.