FinnSub

Servis suchých obleků

autorizované servisní centrum

Suchý oblek

se řadí mezi nejdůležitější a nejhodnotnější části potápěčské výstroje. Jeho ochranná schopnost a životnost je z velké části přímo závislá na tom, jak se o něho budete Vy – potápěč – starat. Hrubým a neodborným přístupem můžete jeho životnost drasticky zkrátit. Naopak, pokud o svůj suchý oblek budete pravidelně pečovat, bude Vám spolehlivě sloužit třeba i několik desítek let.

K nejčastějším problémům, které se u suchých obleků projevují, patří poškození manžet a následné zatékání. Dále může dojít při nesprávné manipulaci se suchým zipem k jeho předčasnému opotřebování a následně opět k zatékání. Nepříliš častým problémem je poškození obleku roztržením – v tomto případě je třeba provést odbornou opravu a zatěsnění, aby oblek mohl dále plnit svou funkci.

Jsme autorizovaným servisním střediskem značek Ursuit, Bare, Hollis, Oceanic, Beuchat, Fourth Element. Vzhledem k tomu, že tito výrobci používají obrovskou škálu lepidel, pásek a technologií lepení, si dovolujeme říct, že jsme schopni provést pozáruční servis jakékoliv jiné značky suchých obleků. V našem servisní centru se o váš suchý oblek postará servisní technik, který byl speciálně školen přímo ve výrobě suchých obleků uvedených značek. Správné technologie oprav získáte pouze u nás!

V následujících odkazech jsme pro Vás připravili přehled prováděných oprav na různých typech obleků značek BARE a URSUIT. I v případě, že Váš oblek nese jinou značku, nemusíte se bát, že bychom se opravy nezhostili stejně zodpovědně a profesionálně.

  • Zde najdete FORMULÁŘ, který prosím vyplňte a přiložte k Vašemu obleku zasílanému do našeho servisu
  • CENÍK běžných oprav suchých obleků URSUIT a BARE

Váš suchý oblek zašlete spolu s vyplněným formulářem a průvodním dopisem na naši adresu:

FINN SUB s.r.o.
Rakovecká 35
635 00 Brno

 

MS2 4

MS1 5