FinnSub

Aktualizace SW SUUNTO EON Steel

Společnost SUUNTO nyní přichází s dvěmi možnostmi aktualizace, se kterými můžete Váš počítač SUUNTO EON STEEL povznést o úroveň výš. 
Bezplatná aktualizace vašeho stávajícho dekompresního algoritmu

suunto_dm5_logo_teaser  1 7573777

ss020305000 suunto eon steel expressive 6

Aktualizace zdarma obsahuje inovovaný algoritmus SUUNTO Fused™ RGBM 2 a vylepšuje výkon systému. Uživatelská aktualizace probíhá pomocí PC nebo MAC v SUUNTOLink nebo DM5.   

Aktualizovaný dekompresní algoritmus


Pro EON Steel je nyní nově dostupný dekompresní algoritmus SUUNTO Fused™ RGBM 2. Ten kombinuje a vylepšuje uznávaný model SUUNTO Fused™ RGBM (Reduce Gradient Bubble Model) a SUUNTO Fused™ RGBM, vyvinutý společně s uznávaným lékařem Brucem Wienkem. Model SUUNTO Fused™ RGBM 2 byl vyvinut tak, aby poskytl potápěčům více možností při potápění - především při hlubokých ponorech se vzduchem tak, aby byl lépe optimalizován celkový čas ponoru.
Přednosti SUUNTO Fused™ RGBM 2:
  • Optimalizované časy výstupu při hloubkových dekompresních ponorech se vzduchem
  • Vylepšené časy pro opakovací ponory
  • Při dekompresním potápění máte možnost volby mezi stupňovitým výstupním profilem (zastávky po 3m/10ft) nebo kontinuálním výstupním profilem
  • Vylepšen výpočet pro „no-fly time“
  • Odstraněna bezpečnostní zastávka ve 3 metrech po dlouhé dekompresní zastávce
Jak provést klasickou aktualizaci na verzi 2.5 s SUUNTO Fused™ RGBM 2?


Pro aktualizaci vašeho zařízení je potřebný pouze PC nebo Mac se softwarem SUUNTOLink nebo DM5. Poté propojíte počítač a EON Steel pomocí USB kabelu a software SUUNTOLink nebo DM5 vám nabídne aktualizaci na novější verzi. Software vás pak provede instalací aktualizace, která je velmi jednoduchá.

Kromě tohoto bezplatného updatu z vašeho stávajícího SUUNTO Fused™ RGBM na SUUNTO Fused™ RGBM 2 přichází SUUNTO z další možností aktualizace - Bühlmann 16.
2. Možnost rozšíření SUUNTO EON STEEL o algoritmus Bühlmann 16


Po této aktualizaci zákazník získá možnost volby mezi algoritmy SUUNTO Fused™ RGBM 2 nebo Bühlmann 16 s gradient faktory. Pro aktualizaci je nutné zařízení zaslat k výrobci pro kontrolu všech funkcí a následnou aktualizaci. Pro zákazníky, kteří vlastní zařízení EON STEEL méně než 2 roky, je tato aktualizace ZDARMA, pro zařízení starší dvou let je tato aktualizace zpoplatněna částkou 80 EUR. unnamed

 

SUUNTO Vám nyní nabízí možnost volby algoritmu před každým vaším ponorem - SUUNTO Fused™ RGBM 2 nebo Bühlmann 16 s gradient faktory, ve kterém se vývojáři zaměřili na delší bezpečný pobyt na dně a opakované ponory. Díky této aktualizaci dostává technické potápění s EON Steel nový rozměr, kdy si potápěč může přizpůsobit svůj profil ponoru a dekompresní algoritmus s ostatními členy týmu, kteří používají Bühlmann 16.

Jak provést aktualizaci na Bühlmann 16 GF?


Pro aktualizaci vašeho počítače je nutné zaslat zařízení na kontrolu všech funkcí a následnou aktualizaci k výrobci. To se dá provést 2 způsoby.

Pomocí formuláře na https://repair.suunto.com/CustomerPortal/RepairCustomerPortal kam vložíte model zařízení EON Steel a sériové číslo, které naleznete na zadní straně počítače.

Donesete Váš EON Steel do vaší nebližší potápěčské prodejny SUUNTO. Vaše zařízení bude poté předáno českému zastoupení SUUNTO Diving společnosti FINN SUB s.r.o., která celý proces aktualizace zařídí za Vás. Možností je i zaslání vašeho počítače přímo do společnosti FINN SUB s.r.o. se sídlem Rakovecká 35, 635 00 Brno.