My zde, ve FINN SUB, si velice vážíme poslání našich složek IZS.
„S respektem vnímáme Vaše poslání, obdivujeme osobní nasazení a odvahu každého z Vás. S porozuměním vnímáme odbornost, díky které jste schopni absolvovat nebezpečné mise a chránit životy ostatních. „Josef Vacek, CEO

FINN SUB s.r.o., specialista na trhu v oblasti ochranných pomůcek do nebezpečného prostředí, je s IZS v aktivním spojení od roku 1999.

VZS – dodávky speciálních obleků pro potápění, plaveckých potřeb, výcvikových materiálů, ale hlavně goretexových obleků URSUIT pro záchranu z ledu a záchranu na hladině.

PČR – mezi nejvýznamnější dodávky patří vybavení 3 speciálních vozů potápěčskou technikou a zdravotnickým materiálem pro PČR Brno, která je známa zahraničními misemi se zaměřením na likvidaci podvodních min např. v Bosně. K tomuto účelu slouží celoobličejové masky INTERSPIRO s přívodem vzduchu z hladiny, komunikační jednotky, detektory kovů, výzdvihové magnety, speciální obleky apod.

AČR – dodávky speciálního materiálu bez magnetického podpisu pro utajené podvodní operace, vybavení posádek vrtulníků obleky s zvýšenou odolností proti žáru, výcvikový materiál pro plavce, svítilny a křídla FINNSUB a samozřejmě plicní regulátory Atomic Aquatics.

HZS – speciální obleky do HAZMAT prostředí – bio a chemické obleky URSUIT, spodní vrstvy podobleků, prodyšné goretex obleky pro dlouhodobé nasazení na vodní hladině URSUIT a BARE, celoobličejové masky INTERSPIRO s komunikací, svítilny a křídla FINNSUB.

HBZS – speciální obleky URSUIT, celobličejové masky INSTERSPIRO s komunikací OTS a dodávkou vzduchu z hladiny a další technika pro Báňskou záchrannou službu.
JSDH – Jednotek sboru dobrovolných hasičů úspěšně dodáváme celou řadu suchých potápěčských obleků a od roku 2020 také hasičské přístroje INTERSPITRO do nedýchatelného prostředí při hašení požárů.

FINN SUB s.r.o.je díky pravidelným školením a profi vybavení schopen provádět odborný servis na produkty, které na trh exkluzívně dodáváme a zajištujeme:

 

  • Obleky všech značek (suché trilaminátové, suché gumové, suché neoprenové, suché prodyšné)
  • Regulátory/plicní automatiky Atomic Aquatics, Hollis, Zeagle, Oceanic, Beuchat, INTERSPIRO, SUUNTO, Apeks, Poseidon
  • Křídla FINNSUB
  • Svítilny FINNSUB
  • Celoobličejové masky INTERSPIRO a Oceanic Reef
  • Komunikace INTERSPIRO, Oceanic Reef a OTS
  • Kompresory – běžný servis, složitější opravy zajištujeme subdodavatelsky se smluvními partnery
  • Podvodní skútry SUEX
  • Servis a revize tlakových lahví
  • Revize defibrilátorů

V našich prostorách probíhají servisní školení uživatelů celoobličejových masek INTERPIRO do nedýchatelného prostředí, pod vodou i nad ní. Pravidelně školíme naše odběratele v servisu regulátorů, učíme je opravovat drobné netěsnosti na jejich suchých oblecích, provádět dezinfikování techniky. Spolupracujeme se sbory dobrovolných hasičů obcí, dodáváme izolační dýchací přístroje (IDP) i do závodů.

S mnoha našimi odběrateli IZS máme dlouhodobé smlouvy o zajištění servisu a revizích potápěčské a záchranářské techniky.
Coby dovozce a velkoobchod poskytujeme IZS speciální obchodní podmínky při nákupu materiálu.
Naše výrobky zapůjčujeme na požádání na otestování.
Rádi přijedeme na předváděčku s požadovaným zaměřením ?