FinnSub

Jak obchodujeme

Nabízíme vstřícné podmínky a profesionální přístup všem našim zákazníkům. Námi dodávaným produktům dobře rozumíme a naší snahou je, aby se tyto znalosti dostaly až k samotnému uživateli. Prodejci (dealeři) našich produktů jsou díky pravidelným školením neustále seznamováni s nejnovějším vývojem. Výborná dostupnost produktů, které dodáváme kurýrní službou na stůl našim zákazníkům do 24 hod po objednání, jakož i stabilní obchodní politika pomohly vybudovat pevnou obchodní síť čítající dnes více než 250 kamenných obchodů po celé ČR. 

Mimo školení v prostorách naší firmy či přímo u dealera je k dispozici též námi provozovaný Sportpension v rakouských Alpách s potápěčskou základnou, který se díky své poloze v rozmanitém terénu hor a jezer stává často útočištěm našich zákazníků pro testování a zkoušení námi dodávaných produktů. 

Libovolné zboží si lze u nás objednat na dobírku (viz "katalog") na e-mailové adrese objednavky@finnsub.cz  nebo na tel.čísle 546 422 050, dodáme obratem prostřednictvím kurýrní služby PPL.

Nové obchodníky se zájmem o spolupráci prosíme o vyplnění jednoduchého kontaktního dotazníku