FinnSub

FINN SUB s.r.o.

Váš dodavatel profesionálního vybavení pro potápění a outdoor

onasU zrodu naší společnosti v roce 1998 stály dvě významné finské značky, SUUNTO a URSUIT, které byly a jsou naprostou špičkou v oboru potápěčské techniky. Od té doby jsme se zaměřili na dovoz a prodej vysoce kvalitního vybavení dalších renomovaných výrobců potápěčské techniky a sportovních instrumentů a přinesli jsme tyto výrobky na český trh s profesionálním zázemím. Do našeho portfolia postupně přibyly značky BARE, ATOMIC AQUATICS, BEUCHAT, OCEAN REEF, T52, Check-Up, GRUCA a FINIS. Každá z nich má dnes na trhu vybudovanou silnou obchodní pozici a těší se velké popularitě uživatelů. Dočtěte se o našich značkách více…

Potápěčům poskytujeme kompletní servis od výběru vhodné techniky splňující jejich osobní požadavky, přes dodání všech typů a částí výbavy včetně speciálních doplňků a obleků šitých na míru. Jsme velkoobchodním dodavatelem do všech dobrých obchodů se sportovním potápěčským vybavením. Našimi zákazníky jsou dále školy potápění i profesionální teamy Armády ČR, Policie, složek HZS a IZS.

Jakožto autorizované servisní centrum přijímáme k opravě potápěčskou techniku všech výše zmíněných značek. Především se zaměřujeme na servis instrumentů Suunto, servis regulátorů a kompletní servis a údržbu suchých obleků. Více o našich službách se dočtete zde.

V poslední době se zabýváme rovněž vývojem vlastních produktů s označením FINNSUB.COM - ADVANCED TECHNOLOGIES. Naším cílem je nabídnout dokonalé technologie v super designu. Na vývoji a výzkumu neustále pracujeme, naše výsledky jsou aktuálně na www.finnsub.com .