FinnSub

Montáž, testování a kontrola kvality Atomic Aquatics

Putting It All Together

Breathsimulator1Zajištění excelentního výkonu je náš jediný cíl

Špičkové exotické materíály, design, který vyhrává ceny, přesné obrábění…Níc z toho se nepočítá bez pečlivé montáže a testování. Každá součást prodiktu Atomic je navržena aby poskytovala výkon a vysokou životnost. Můžete si být jisti, že jsme při sestavování a kontrole kvality stejně důslední jako při samotné výrobě. Abychom prověřili vlastní práci, kontrolujeme a testujeme každý regulátor, než opustí naši výrobu.


Regulátory  Atomic  jsou  vyráběny  v  USA.

 

Každý regulátor Atomic Aquatics je přísně testován na „dýchacím stroji“, kde je simulován ponor do 50 metrů.


Opravdu potřebuji automatiku, která zvládá hloubky pod 100 metrů?

ANO. Naše regulátory jsou navrženy pro práci v co největší hloubce za zachování dechové stability. Pracují stabilně daleko za hranicí 100 m, nehledě na mnohem nižší limit pro bezpečné sportovní potápění. V Atomic Aquatics navrhujeme a testujeme naše automatiky na hloubky větší, než je nutné, proto, abychom vám poskytli extra bezpečnostní rezervu. Nikdy neucítíte zvýšený dechovoý odpor při jakékoli dechové frekvenci a hloubce.


Proč je důležitá montáž ve speciální superčisté místnosti?

Nikdy nezapomínáme, že vyrábíme vybavení, na kterém závisí život. Technici, kteří sestavují naše regulátory, nikdy nedělají více kusů naráz. Vždy jeden po druhém. Vše se sestavuje ručně ve specální superčisté místnosti, kde jakýkoli prach nemá místo. Potom každá automatika absolvuje zkušební „ponor“ do hloubky 50 metrů, který probíhá na jednom z našich počítačem řízených dechových simulátorů.

 

Breathsimulator2

Podrobné záznamy z testů jsou uchovávány pro každou automatiku Atomic podle seriového čísla a v případě potřeby jsou kdykoli k dispozici.