FinnSub

Autorizované servisní centrum Suunto

servis instrumentů Suunto

V našem servisním středisku máme k dispozici kompletní technické vybavení přímo od finského výrobce SUUNTO, čímž jsme získali statut AUTHORIZED SUUNTO SERVICE CENTER. Naši pracovníci jsou pravidelně proškolováni a tak jsou schopni provádět nejen servis, ale i kvalitní zákaznickou podporu v případě problémů s potápěčskými instrumenty SUUNTO. Pokud máte jakýkoliv problém s Vaším SUUNTO potápěčským přístrojem, neváhejte se na nás obrátit.

Autorizované servisní centrum Suunto je vybaveno kontrolní a měřící suunto_autor centrum smalltechnikou nejvyšší kvality, která je shodná s přístroji používanými ke kontinuální kontrole kvality ve výrobním závodě. K servisu Vašich přístrojů přistupujeme s největší pečlivostí a péčí.

V případě pozáruční opravy je diagnostikována závada, vyčíslena cena opravy a po odsouhlasení zákazníkem je oprava zrealizována. Záruka na náhradní díly, nebo na opravu je 90 dní ode dne převzetí přístroje.

Nabízíme také možnost „individuálního vyladění“ vašich přístrojů nepřeberným množstvím náhradních řemínků, krytů a dalších dílů. Kontaktujte nás prosím pro bližší informace.