SUUNTO D5. Objevujme. Společně.

SUUNTO představuje nový easy-to-read potápěčský počítač ve velikosti náramkových hodinek se snadno vyměnitelnými fashion náramky.
Jednoduché ovládání, unikátní zařící barevný displej a bluetooth kompatibilitu s novou aplikací Suunto na chytrých telefonech ocení náročný sportovní potápěč i freediver.

Modely:

SUUNTO D5 WHITE

SUUNTO D5 BLACK

SUUNTO D5 LIME

SUUNTO D5 ALL BLACK

 

D5 banner 700x700_1

***************************************************************************************************

D5 barvy_1

Moderní funkce pro moderní potápěče


SUUNTO D5 je univerzální potápěčský počítač, který přichází s moderními funkcemi. Nabízí digitální logbook, snadno vyměnitelné náramky, dobíjecí baterii a uživatelsky aktualizovatelný software. Veškerá zobrazení jsou velmi čitelná díky barevnému displeji s LED podsvícením, který se vyznačuje nízkou spotřebou energie. Vibrace a zvukové alarmy Vás upozorní v případě potřeby.

"Sportovní potápěči nechtějí být při objevování podvodního světa ničím limitováni. Používané technologie jim mají napomáhat, ne ponor komplikovat. Tato myšlenka byla hlavním mottem pro vytvoření snadno použitelných SUUNTO D5 s jasným a přehledným barevným displejem.” Okomentoval Juha Suoniemi, Prezident divize SUUNTO Diving.

SUUNTO D5 nabízí 4 módy v režimu potápění; vzduch, nitrox, freedive nebo gauge.
Samozřejmostí je digitální kompas. Připojení bezdrátové sondy SUUNTO Tank POD poskytne kontrolu tlaku v lahvi, spotřebu vzduchu a zbývající čas na dně.

 

 

 

Udělejte vaše podvodní dobrodružství atraktivní a živé s novou aplikací Suunto


Suunto D5 patří do rodiny s uživatelsky aktualizovatelnými počítači EON Steel a EON Core. Nová aplikace Suunto slouží jako digitální logbook pro vaše ponory.

Pouze jednou propojíte Suunto D5 s aplikací a vaše potápěčské záznamy budou automaticky přenášeny do vašeho smart zařízení prostřednictvím Bluetooth. V této aplikaci můžete sledovat veškerá data a profily ponorů.

Vaše dobrodružství můžete oživit přidáním fotografií a sdílením s vašimi přáteli přímo v aplikaci nebo na sociálních sítích.

Hrajte si a kombinujte vaše oblečení se stylem náramku


Suunto D5 přichází ve čtyřech základních barevných provedeních. Na výběr je dalších osm variant náramků vhodných k potápění.

Po vynoření z hlubin máte možnost výběru z mnoha dalších variant barev a materiálů náramků. Silikonový náramek, který běžně používáte na vodní aktivity, si jednoduše vyměníte za kožený nebo textilní během pouhé vteřiny, díky unikátnímu systému použité osičky náramku. Veškeré náramky jsou nabízeny samostatně jako příslušenství.

Použitím kvalitních materiálů, jako je nerezová ocel a minerální sklo si můžete být jisti, že váš počítač upoutá pozornost pod vodou i na souši.